Hack For
Locals 2.0
30 жовтня — 1 листопада 2020
«Безпечні спільноти»
Реєстрація завершена
Подія завершена!
Close
Організатори:
Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) —це онлайн-хакатон для тих, хто не чекає на зміни, а творить їх.

Небайдужі проактивні громадяни з усієї країни — представники зовсім різних сфер — об'єднають свій досвід і знання, щоб разом шукати рішення, які сприятимуть побудові більш «розумних», сильних, безпечних і згуртованих спільнот.

Три найкращі проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів.
Що за хакатон?
Усі ми хочемо почуватися
у безпеці. Кожен з нас може щось для цього зробити. Лише об'єднавшись, у нас
все вийде.
Додавайся до нашої події на Facebook!
годин генерацій
ідей
для переможців
48
від $3 000
до $30 000
150+
учасників з усієї країни
15+
менторів та експертів
Онлайн-хакатон — це взагалі як?
Для нас безпека понад усе.
Hack for Locals 2.0 пройде у онлайн-форматі з використанням програм Slack та Zoom. Так ми зможемо дотриматися усіх протиепідеміологічних заходів і генерувати ідеї без прив'язки до географії.


Про які ідеї мова?
Головна тема хакатону — безпека.
В Україні загалом і в конкретних населених пунктах. В онлайні і реальному житті. Щоб взяти участь, ідея вашого проєкту має відповідати одному з напрямів:
Цифрова безпека та цифрова грамотність (наприклад, боротьба з шахрайством по відношенню до людей похилого віку, боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів онлайн);
Координація діяльності між різними надавачами послуг з безпеки та громадами;
Інклюзивні послуги з безпеки для кожного;
Реагування на кризи та можливості раннього попередження/сповіщення (наприклад, пожежі в Луганській області, надзвичайні кліматичні ситуації або загрози; сервіси, які об'єднують громадян, представників влади та надавачів послуг із безпеки).
Громадська безпека основі фактичних відкритих даних (open data проєкти);
Реінтеграція та розвиток громад на Сході України
Зареєструватися на подію самостійно або з вже готовою командою
Вибрати напрям, в якому пропонуватиметься рішення
Як взяти участь?
1
2
3
Взяти участь у хакатоні і за 48 годин презентувати ідеї
Реєстрація завершена
До 27 жовтня (включно)
Завершення реєстрації, початок формування команд
Старт реєстрації
28 вересня
Хакатон
30 жовтня — 1 листопада
Етапи проведення
1
2
3
Після 1 листопада
Підтримка переможців від організаторів та партнерів, отримання гранту
4
Журі хакатону
Ментори Хакатону
Де відбудеться хакатон?
Хакатон проводиться онлайн, тому взяти участь можна з будь-якої точки України
У мене немає команди. Що робити?
Зареєструватися на хакатон можна готовою командою, а можна самостійно. Якщо у вас є ідея, але поки немає однодумців — організатори включать вас у одну з команд відповідно до напряму ідеї, який ви вкажете під час реєстрації.
Скільки триватиме хакатон?
Дати проведення хакатону — 30 жовтня — 1 листопада 2020 року. Традиційно на роботу в команді і підготовку ідеї до презентації учасникам дається 48 годин.
Скільки буде переможців?
Три найкращі проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Але інші команди-учасники теж можуть розраховувати на допомогу від організаторів та цінні призи від партнерів. Головна цінність хакатону — можливість заявити про себе і свої ідеї та зав'язати корисні знайомства.
Участь у хакатоні безкоштовна?
Так, участь у хакатоні повністю безкоштовна з обов'язковою реєстрацією. Для офлайн-учасників організатори забезпечують необхідні умови їхньої комфортної роботи на локації (з урахуванням можливих обмежень) і у разі потреби покривають витрати на проїзд в обидві сторони для учасників з інших міст (до 500 грн на одну особу).
Як це було минулого року
Hack For Locals 2019 об'єднав понад 130 представників громадянського суспільства, бізнесу, ІТ-сектору (розробників і дизайнерів), органів місцевого самоврядування, чоловіків і жінок, людей різного віку та регіонів, людей з інвалідністю навколо проблем розвитку громад.
Із 31 ідеї, запропонованих у перший день, були колективно обрані 15, навколо яких були сформовані команди, які протягом 48 годин розробили прототипи.Три переможці Хакатону 2019 року отримали гранти від UN RPP для подальшого розвитку ідей і перетворення їх на продукти, зокрема:
«Освітній клуб для дітей-сиріт» – майданчик для залучення дітей-сиріт з метою створення сучасних сувенірів ручної роботи та розвитку їх компетенцій у реальному житті;
«Смарт-місто: розумний посібник для громадян і спільнот» – мобільний застосунок, який об'єднує громадян, органи місцевої влади та надавачів комунальних послуг;
«Грантосфера» – фандрейзинговий майданчик для НГО та ОТГ.
Разом зробимо життя в Україні безпечнішим!
Реєстрація завершена
Підготовчі вебінари до хакатону
Залишились питання?
Напишіть нам!
oksana@happymonday.ua
Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Платформою кар'єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.This website uses cookies to ensure you get the best experience
OK